NAŠE SLUŽBY

Vyšetrenie znamienok
digitálnym dermatoskopom

Znamienka, alebo materské znamienka /odborne pigmentové névy/ sú bežne sa vyskytujúce útvary na ľudskej koži. Ich počet je u každého z nás rôzny. Líšia sa farbou, veľkosťou, aj štruktúrou. Nemusia predstavovať žiadne riziko, avšak niekedy dochádza k ich zmene, ba až prechodu do zhubného kožného nádoru- melanómu.

FotoFinder Bodyscan

O LIEČBE

Preto je dôležité nezanedbávať prevenciu, najmä pri početných prejavoch a chodiť na pravidelnú kontrolu. Bežná prax je kontrolné vyšetrenie névov 1xročne. Pri meniacich a rizikových znamienkach Vám interval vyšetrení určí lekár, alebo odporučí iný postup.

Kontrola a odstraňovanie materských znamienok

- Vyšetrujeme ručným alebo digitálnym dermatoskopom
- Odstraňujeme operačným eCO2 laserom

Ponúkame odborné vyšetrenie znamienok digitálnym dermatoskopom FotoFinder Bodyscan. Tento špeciálny prístroj vyšetruje znamienka a ich aktivitu, čo pomáha v prevencii vzniku rakoviny kože.

Skenovanie celého tela

Jedná sa o najlepšiu metódu vyšetrovania znamienok, tzv. mapovanie, kedy kamera prístroja vytvorí a uchová prehľadné fotografie znamienok celého tela a potom o 1 rok pri kontrole vyhodnotí ich zmeny. Práve to nám zaručuje skoré odhalenie rizika vzniku rakoviny kože.

Ak digitálny dermatoskop FotoFinder BodyScan zdiagnostikuje zmenené a rizikové znamienka, kožný lekár zmeny vyhodnotí a odporučí Vám ďalší postup.

Nezabúdajte na prevenciu! Ako prví v SR Vám ponúkame najmodernejšie a najúčinnejšie vyšetrenie znamienok celého tela digitálnym dermatoskopom FotoFinder Bodyscan. Od septembra 2023 máme pre Vás najnovšiu a najmodernejšiu verziu prístroja.

Cenník vyšetrenia znamienok digitálnym dermatoskopom