NAŠE SLUŽBY

Laserová epilácia

Odstráni chĺpky natrvalo

CLARITY - najvýkonnejší laser v SR

Epilačný laser s duálnou /dvojitou/ vlnovou dĺžkou, čo prináša efektívne nastavenie parametrov pre každý typ pokožky.
Laserovým lúčom, ktorý svoju energiu prenáša cielene pod hornú vrstvu kože až do hĺbky vlasového korienka, je zničený folikul (t.j. tá časť, z ktorej vyrastá vlas.) Z odstráneného folikulu nemôže už žiadny vyrásť.

O liečbe

Epilácia podpazušia

Podpazušie bez ochlpenia je už bežný štandard najmä u žien, ale čoraz častejšie aj u mužov. V dnešnej uponáhľanej dobe trvalá epilácia v podpazuší Vám uľahčí bežnú dennú hygienu a zlepší pocit z vlastného tela.

Vysoký výkon laseru s výborným výsledným efektom ošetrenia, avšak s minimálnou bolestivosťou pri zákroku zabezpečí špeciálne hybribné chladenie prístroja pre čo najlepší komfort pacienta .

Epilácia bikín

Trvalé odstránenie ochlpenia v tejto lokalite často odstráni nepríjemné zapálené vyrážky , ktoré sa objavujú po holení, ako aj podráždenie jemnej pokožky v oblasti slabín.

Laserový lúč presne zacieli a zničí vlasové cibuľky pri odstraňovaní nežiaduceho a nadmerného ochlpenia.Keďže je potrebné zasiahnuť chĺpky v rastovej fáze, zákrok je nutné opakovať v správnych intervaloch 4-6 krát, v niektorých prípadoch aj viac krát. V rastovej fáze /anagénnej/ sa vždy nachádza rôzne percento chĺpkov v rôznych oblastiach tela.

Aby bol zákrok efektívny, je potrebné chĺpky nevytrhávať 4 týždne pred ošetrením. Je možné ich oholiť žiletkou, vhodné je plánovanú oblasť tela pred epiláciou 1 deň, ev. čerstvo oholiť pred ošetrením.

Clarity epilačný laser:

- Najefektívnejší epilačný laser
- Individuálne nastaviteľný program prispôsobený typu ochlpenia a pokožky
- Odstránenie chĺpkov všetkých lokalít tela
- Nižší počet ošetrení
- Celoročne
- Zaškolený personál, individuálny prístup
- Unikátne hybridné chladenie pre minimálnu bolestivosť

Po ošetrení

Je nutné vyhnúť slnečnému žiareniu (tiež soláriu) po dobu 14 dní (odporúčame použitie ochranného krému s faktorom SPF 30-50) . Následná kontrola, popr. ďalšie zákroky proti ochlpeniu by mali byť naplánované po cca 3 - 8 týždňoch.

Epiláciu laserom môžte podstúpiť aj v letnom období. Stačí dodržať pár zásad!

Cenník laserovej epilácie

Trvalá epilácia /cena sa znižuje pri opakovaných ošetreniach/ Zvýhodnený balíček pri viacerých lokalitách!

30,00€

od 30,00€

od 30,00€

od 30,00€

od 30,00€

od 36,00€

114,00€

72,00 -228,00 €

192,00 €

od 70,00 €

126,00 – 198,00 €