NAŠE SLUŽBY

Odstraňovanie znamienok
eCO2 laserom

eCO2 laser od firmy Lutronic je kvalitný operačný laser, ktorý využívame k odstráneniu materských znamienok, fibrómov, ako aj rôznych "výrastkov" kože napr. bradavíc.
Operačný a frakčný eCO2 laser v rukách špecializovaného kožného lekára znamená novú kvalitu v odstraňovaní nezhubných kožných výrastkov, zaručuje minimálnu bolestivosť pri výkone a maximálnu prevenciu vzniku jazvy po výkone.

Odstraňovanie stareckých bradavíc

Veľmi jemným programom vieme odstrániť aj početné seborrhoické /tzv. starecké/ bradavice vo všetkých lokalitách na tele, tvári, ktoré sú výrazným estetickým problémom a pre svoju početnosť sa len ťažko dajú odstrániť inými spôsobmi. Výsledok ošetrenia je veľmi pekný, bez jazvovatenia kože.

Veľmi pekný efekt je pri odstránení znamienok a výrastkov na nose a v oblasti očného okolia, kde v tejto citlivej lokalite dokážeme odstrániť cysty, tukové nádorčeky /xantelasmy/ bez nutnosti chirurgického zákroku.

Postup pri odstránení nežiaducich výrastkov, znamienok:

1. Konzultácia pred ošetrením so špecialistom - dermatológom
2. Vhodné ročné obdobie (jeseň, zima, skorá jar) – nie počas slnečného obdobia
3. Samotný výkon je minimálne bolestivý, rýchly. Ošetrené miesto je bez stehov, vytvára sa na povrchu krustička, ktorá sa sama
odlučuje do 1-3 týždňov. O následnom ošetrení po zákroku každého poučíme pri zákroku.

Cenník odstraňovania znamienok eCO2 laserom