NAŠE SLUŽBY

Odstránenie cievok a
metličiek laserom

Pre mnohých z nás je nepríjemné v spoločnosti mať červenú tvár, či nos, zvýraznené prekrvenie pokožky pri rozšírených cievkach je esteticky rušivé. Tmavé rozvetvené žilky na nohách, bolestivosť pri dlhšom státí sú veľmi nepríjemné a neestetické problémy, ktoré trápia najmä ženy.

Často je to následok dedičnosti, u mnohých sa vyskytujú tieto ťažkosti ako následok pôsobenia prostredia, veľakrát pracovného.

CLARITY je moderný cievny laser

CLARITY je moderný cievny laser s vysokým výkonom od firmy Lutronic. Pomocou tohto lasera vykonávame veľmi efektívne ošetrenie cievok na tvári, končatinách a na tele, pri zníženej bolestivosti vďaka hybridnému chladeniu prístroja.

Pri samotnom zákroku laserový lúč cielene prechádza do kože, kde pomocou emitovanej energie zlepí a zrazí ošetrené rozšírené cievky. Je to šetrné ošetrenie , po ktorom sa môžte hneď vrátiť k bežnému životu. Ošetrené miesto je potrebné chrániť pred slnkom a na tvári sa môže prekryť make-upom.

Odstránenie cievok na tvári

Pomocou tohto výkonného lasera ošetrujeme predovšetkým rozšírené cievky na tvári - lícach, nose, brade, ale aj v iných lokalitách ako je napríklad dekolt. Veľmi efektívne tento výkonný cievny laser znižuje aj plošné začervenanie pokožky a zmierňuje prejavy rosacey.

Odstránenie cievok a metličkovitých žíl na nohách

Na dolných končatinách ošetrujeme najmä metličkovité žilky a rozvetvené červené i modré cievky, laserovým lúčom vieme efektívne zasiahnuť cievy zvyčajne do priemeru 4mm.

Po ošetrení nie je potrebné nosiť elastické kompresné pančuchy, nie ste výraznejšie obmedzený v bežnom živote.

Cenník odstránenia cievok a metličiek laserom