NAŠE SLUŽBY

Mezoterapia -
mezolift

Mezolift je odborný názov pre mezoterapiu vykonávanú za účelom omladenia pokožky tváre, krku a dekoltu. Pleť je po ošetrení krásne hydratovaná, vypnutejšia, prejasnená. Mezoterapia je zvlášť vhodná pri presušenej, dehydratovanej pokožke na tvári, krku, dekolte.

Mezoterapia

Mezoterapia je nechirurgická, minimálne invazívna medicínska technika, pri ktorej sa mikroinjekciami aplikuje sterilný biologický roztok plný vitamínov, aminokyselín a koenzýmov do strednej vrstvy kože (dermy), t.j. dermu zásobíme vitamínmi a antioxidantmi a tým pokožku revitalizujeme. Ak je pleť značne dehydratovaná, pridáva sa k vitamínom aj kyselina hyaluronová, ktorá je prírodným základom dermy. Stárnutím sa zhoršuje kvalita a znižuje sa množstvo kyseliny hyaluronovej v pokožke, koža vysychá, objavujú sa jemné ryhy a vrásky.

Interval ošetrenia

Interval ošetrení závisí od typu pleti, stavu hydratácie pokožky a veku. Ošetrenie je vhodné absolvovať podľa typu pleti 1 - 3 x v 2 - 4 týždňových intervaloch, potom o 3 mesiace a na udržanie efektu sa opakuje každých 6 mesiacov, keďže látky, ktoré aplikujeme do dermy sú biologicky vstrebateľné.

Po zákroku môžu zostať chrastičky veľkosti makového zrniečka, ktorých doba hojenia trvá do 2 dní. Do nasledujúceho dňa sa na pleti ponecháva aplikovaný roztok, ďalšie ráno sa pleť bežne očistí a ošetrí. Nie je obmedzená spoločenská, ev. pracovná aktivita nasledujúci deň.

Cenník mezoterapie