NAŠE SLUŽBY

Lifting pomocou
mezonití

Intenzívne vypnutie a omladenie kože pomocou mezonití patrí k horúcim novinkám v oblasti mini invazívneho liftingu. Mezonite môžeme použiť všade tam, kde je potrebné redukovať hlbšie i drobné vrásky, zlepšiť tonus pleti, dosiahnuť obnovenie kontúr a naštartovať tvorbu nového kolagénu, a to ako v oblasti tváre, krku, dekoltu, tak i tela.

Mezonite si poradia s vráskami i u klientov, u ktorých „nezaberá“ botulotoxin!

Niťový lifting

Ide o bezpečnú a šetrnú metódu, pri ktorej je samovstrebateľné vlákno pomocou akupunktúrnej ihly zavedené do podkožia v hĺbke 3 až 5 mm. Nehrozí tak poškodenie veľkého nervu, či cievy.

Polydioxanonové (PDO) vlákno je osvedčený vstrebateľný materiál, ktorý sa v oboroch kardiochirurgie, plastickej chirurgie a ďalších, používa už niekoľko desiatok rokov. Pre telo je polydioxanon (PDO) tzv. biokompatibilný materiál.

Vlákna sa v priebehu 5-7 mesiacov vstrebú. Zanechávajú za sebou kolagénovú mriežku- neviditeľnú podkožnú kostru, ktorá slúži ako opora pleti, vypína pokožku na tvári, zabraňuje vzniku vrások a bráni jej ochabnutiu.

Použitie

Efekt zákroku vydrží 1-2 roky. Možno o použiť u všetkých vekových skupín , v rámci anti-angingu už od 25 rokov. Aj keď je účinok mezonití viditeľný okamžite, táto metóda liftingu má však kumulatívny efekt, ktorý rastie niekoľko mesiacov.

- Liftingový
- Lipolytický
- Hydratačný
- Okamžite viditeľný, zvýrazňujúci sa ešte niekoľko mesiacov
- Dlhodobý

Vhodné oblasti ošetrenia

- Tvár a krk (vypnutie, pozdvihnutie)
- Obočie
- Poklesnuté kútiky úst
- Vrásky nad hornou perou
- Prepadnutá, vráskavá tvár
- Nosovoústne vrásky
- Pokles kože okolo dolnej čeľuste- tzv. syslíky, podbradok
- Tvarovanie bokov a boj s obezitou, ako aj ochabnutá koža na rukách, bruchu ,zadku, stehnách

Ošetrenie po peelingu

Pred zavedením mezonití sa koža natrie krémom s lokálnym anestetikom a po 30 minútach pôsobenia sa aplikujú nite do určených oblastí. Zákrok je minimálne bolestivý. Po zákroku môžu byť modriny, mierny opuch. Je to krátkodobá procedúra, netrvá dlhšie ako 30 min až 1 hodinu. Vykonáva sa pomocou veľmi jemných ihiel, je bezpečná a dobre tolerovaná organizmom.

Cenník liftingu pomocou mezonití