NAŠE SLUŽBY

Drákulová metóda -
aplikácia plazmy

Aplikácia PRP - obohatenej vlastnej plazmy

Moderná metóda omladzovania a liečby niektorých kožných ochorení – liečba vlastnou plazmou. Liečba vlastnou krvou sa už vyše tridsať rokov využíva v rôznych medicínskych odboroch na zvyšovanie imunity chorého človeka . V súčasností túto „Draculovu" terapiu lekári poznajú pod podstatne serióznejšími názvami – ako PRP, čo v preklade z angličtiny znamená „plazma obohatená o krvné doštičky“, alebo ako S 3, „sérum z vlastnej krvi“.

O LIEČBE

Princíp ošetrenia plazmou

Spočíva v aplikácii vlastnej obohatenej krvnej plazmy - séra, ktorú dermatológ získa odstredením z Vašej vlastnej krvi, do podkožného tkaniva malými ihličkami. Aplikovaná látka bude obsahovať Vašu plazmu a iné mimoriadne účinné látky. Plazma využívaná pre účely estetickej dermatológie stimuluje DNA, kolagén, elastín, podporuje hojenie rán, zvláčni a zjemní a predovšetkým viditeľne zlepší kvalitu Vašej kože a omladí ju.
Ošetrenie sa delí na tri fázy: vyrovnanie vrások alebo drobných nerovností, mezoterapia vlastnou plazmou, upokojujúca maska s vlastnou plazmou.

Ako je charakterizovaná aplikácia vlastnej plazmy ?

- Minimálne dráždivá, neinvazívna metóda
- Bez vedľajších účinkov, bez alergických reakcií

Účinky ošetrenia vlastnou plazmou

- Vyhladzovanie vrások
- Zlepšenie elasticity pokožky, redukcia nepravidelností pokožky
- Liečba jaziev po akné, keloidov – vystúplych jaziev, aj po popáleninách
- Zlepšenie vzhľadu strií

Efekt vykonaného zákroku

Klienti alebo pacienti vidia pozitívne účinky metódy po prvom ošetrení. Efekt je viditeľný pomerne veľmi rýchlo (zväčša už po dvoch dňoch od prvého ošetrenia a najvýraznejšie v priebehu 7-14 dní). Veľmi výrazne a viditeľne sa zlepšuje napätie (tonus) kože ako aj jej estetické parametre.

Pretrvávanie výsledného efektu záleží aj od životného štýlu. Pri jeho zachovaní - obmedzení fajčenia, pitia alkoholu a iných škodlivých látok je efekt dlhodobý, pre jeho zlepšenie sa odporúča kúru 1-2x ročne zopakovať.

Cenník drakulovej metódy