NAŠE SLUŽBY

Liečba akné pomocou
dermabrázie

Pri diamantovej dermabrázii pleť je mechanicky ošetrená, čiže vystavená pôsobeniu kryštálov za účelom odstránenia povrchových vrstiev pokožky a odumretých kožných buniek.

Výsledkom je jemná a odľahčená pleť, dochádza k zlepšeniu textúry kože a jej vzhľadu, redukcii pórov, znížuje sa počet uhrov. Pokožka sa prejasní, ustupujú pozápalové pigmentácie po aknóznych prejavoch, jazvičky sú menej zreteľné.

Za účelom zníženia zápalových prejavov akné, ako aj pigmentácií a jazvičiek je vhodné dermabráziu kombinovať s ošetrením s IPL laserom. Ošetrenie sa robí naraz pri jednom sedení, prípadne v oddelených sedeniach podľa typu pokožky a ťažkostí klienta, o čom rozhoduje lekár pri predchádzajúcej konzultácii.

Zákrok nie je bolestivý. Po ošetrení je u niektorých pacientov pleť mierne začervenaná, čo sa zvyčajne v priebehu pár minút až hodín vytráca. Je možné pokračovať v bežných denných činnostiach.

Náš prístroj je vybavený ultrazvukovými hlavicami, pomocou ktorých na záver ošetrenia ešte vpravujeme ošetrujúce látky do hlbších častí kože.

Počet ošetrení určíme každému individuálne podľa ťažkostí, vzhľadu a typu pleti. Zákroky je vhodné absolvovať v 1-3 týždňových intervaloch.

Cenník liečby akné pomocou dermabrázie