NAŠE SLUŽBY

Chemický peeling
ovocnými kyselinami

Omladenie pleti - zmierňuje prejavy stárnutia pokožky a stárnutia vplyvom slnečného žiarenia (vrásky, pigmentové škvrny, nedostatok pružnosti, matná drsná pleť a iné)
Odstraňuje ev. redukuje nepravidelnosti farby pleti – pigmentové škvrny
Akné – jazvičky po akné
Vylepší vzhľad pri nadmerne premastenej pokožke, stiahne rozšírené póry​

O liečbe

Princíp chemického peelingu

Cieleným chemickým pôsobením vyvoláva urýchlenú regeneráciu vrchnej vrstvy pleti. Kyselina glykolová je vhodná pre všetky typy pokožky v každom veku. Znižuje súdržnosť odumretých povrchových buniek pokožky, čím dochádza k ich odlupovaniu, so zlepšením celkového vzhľadu pleti. Má taktiež pozitívny vplyv na tvorbu vlastného kolagénu a glykosaminoglykánov, čiže látok v ľudskej pokožke, ktoré sú zodpovedné za jej pružnosť a hydratáciu.
Podľa typu pleti a ťažkostí vieme navrstviť viaceré kyseliny /napr. kyselinu citrónovú,.../, aby efekt ošetrenia bol čo najlepší.

Rectangle 72

Použitie

- Omladenie pleti - zmierňuje prejavy stárnutia pokožky a stárnutia vplyvom slnečného žiarenia (vrásky, pigmentové škvrny, nedostatok pružnosti, matná drsná pleť a iné)
- Odstraňuje ev. redukuje nepravidelnosti farby pleti – pigmentové škvrny
- Akné – jazvičky po akné
-Vylepší vzhľad pri nadmerne premastenej pokožke, stiahne rozšírené póry​

Ošetrenie po peelingu

Po každom zákroku Vás poučíme o ošetrení podľa typu vašej pleti. Vhodný je hydratačný krém, v prípade slnečného počasia ošetrenie fotoprotekčným krémom aspoň po dobu 3 týždňov po zákroku.

Výsledok

Celkové omladenie pokožky, zjemnenie až ústup vrások jemného a stredného typu, úprava farby pleti a výrazné zlepšenie aknóznych prejavov.

Cenník chemického peelingu ovocnými kyselinami