Objednajte sa +421 911 617 130


Mezoterapia - mezolift

Zákrok je nebolestivý, ošetrí sa tvár, krk a dekolt pri každom sedení.

Mezolift je odborný názov pre mezoterapiu vykonávanú za účelom omladenia pokožky tváre, krku a dekoltu. Pleť je po ošetrení krásne hydratovaná, vypnutejšia, prejasnená. Mezoterapia je zvlášť vhodná pri presušenej, dehydratovanej pokožke na tvári, krku, dekolte.

Mezoterapia je nechirurgická, minimálne invazívna medicínska technika, pri ktorej sa mikroinjekciami aplikuje sterilný biologický roztok plný vitamínov, aminokyselín a koenzýmov do strednej vrstvy kože (dermy), t.j. dermu zásobíme vitamínmi a antioxidantmi a tým pokožku revitalizujeme. Ak je pleť značne dehydratovaná, pridáva sa k vitamínom aj kyselina hyaluronová, ktorá je prírodným základom dermy. Stárnutím sa zhoršuje kvalita a znižuje sa množstvo kyseliny hyaluronovej v pokožke, koža vysychá, objavujú sa jemné ryhy a vrásky.

Interval ošetrení závisí od typu pleti, stavu hydratácie pokožky a veku. Ošetrenie je vhodné absolvovať podľa typu pleti 1 - 3 x v 2 - 4 týždňových intervaloch, potom o 3 mesiace a na udržanie efektu sa opakuje každých 6 mesiacov, keďže látky, ktoré aplikujeme do dermy sú biologicky vstrebateľné.

Po zákroku môžu zostať chrastičky veľkosti makového zrniečka, ktorých doba hojenia trvá do 2 dní.
Do nasledujúceho dňa sa na pleti ponecháva aplikovaný roztok, ďalšie ráno sa pleť bežne očistí a ošetrí. Nie je obmedzená spoločenská, ev. pracovná aktivita nasledujúci deň.


RSS

Novinky

BioRePeel- revolučný peeling a revitalizácia pokožky!

05. september 2021
BIO-stimulant /tvorby kolagénu, elastínu, bieliaci efekt, vyhladenie vrások, hydratácia s kys. hyaluronovou/, RE- vitalizácia a najmä antioxidačný efekt, PEEL- exfoliácia /stredne hlboký peeling, bez vedľajších účinkov, aktivuje tvorbu kolagénu a obnovu pleti/ .

Kontrola znamienok

Kontrola znamienok

Prví v SR Vám od októbra 2013 ponúkame najpresnejšie vyšetrenie znamienok pomocou digitálneho dermatoskopu FotoFinder. Mapovanie celého povrchu tela. Najlepšia prevencia proti vzniku rakoviny kože! Objednajte sa na tel.č.0911 617 130.


Adresa centra:

ReDerm, s.r.o., ReDerm SL, s.r.o.,
Farbiarska 12,
064 01 Stará Ľubovňa

Telef. č. ambulancia: +421 524 468 426
Mobilné č. laserové centrum:
+421 911 617 130
Mail:  

         

Ordinačné hodiny:

Ambulancia: Utorok, Streda:

8.00 - 12.00 h  12:30 - 14:30 h

Ošetrení budú iba zapísaní pacienti.

LASEROVÉ CENTRUM: denne

Pondelok - Piatok :

podľa objednania, aj mimo ordinačných hodín.

 

Partneri našej ordinácie

Medical clinic Medical tech

© 2021 ReDerm, s.r.o. - všetky práva vyhradené

Prohlášení o přístupnosti | Podmínky užití | Ochrana osobních údajů | Mapa stránok

Webové stránky vytvořila eBRÁNA s.r.o. | Vytvořeno na CMS WebArchitect | SEO a internetový marketing

Na začiatok ↑