Objednajte sa +421 911 617 130


Mezobotox /botolift/

Omladenie pleti

Mezobotox je najnovšia technika rejuvenizácie /omladenia/ tváre a vyhladenia jemných vrások. Botoxové  injekcie sa aplikujú do povrchovej vrstvy kože a nie do svalov /ako je to v prípade vrások na čele a v okolí očí/, čiže svaly pod miestom aplikácie ostanú neporušené. Koncentrácia botulotoxínu je tiež zmenená, zriedená v porovnaní s bežne používanou. Ošetrenie tváre má liftingový efekt, čiže dochádza k vyhladenie jemných vrások a rýh tváre, ale aj podvihnutiu kontúr tváre. Ošetrenie je vhodné kombinovať s klasickým botoxovým ošetrením vrások na čele a vrások v okolí očí.

Botolift

  • Botolift je možné skombinovať aj s ďalšími ošetreniami tváre, veľmi pekný efekt je pri kombinovanom ošetrení s plazmou / Drakulova metóda/.
  • Ošetrenie nie je veľmi bolestivé, u citlivých klientov je možné aplikovať pre zákrokom anestetický krém. Po ošetrení aplikujeme chladivé obklady.
  • Po ošetrení sa môžu vyskytnúť ojedinele drobné modrinky a jemné začervenanie. Zmeny sú veľmi jemné, je možné pokračovať s bežným denných činnostiach.

ODSTRÁNENIE VRÁSOK

Efekt ošetrenia spočíva v rejuvenizácii tváre, vyhladení jemných vrások, nedochádza k zmene mimiky, keďže nedochádza k ovplyvneniu hlbších svalov. Súčasne sa znižuje počet pórov a tvorba mazu, pokožka vyzerá mladšie, hladšie a prejasnene.

Omladenie tváre, krku, dekoltu

Ošetrenie je vhodné aplikovať na oblasť líc a dolnej časti tváre, dochádza k podvihnutiu kontúr tváre, taktiež sa pekne zjemnia vrásky v oblasti brady a padnutých kútikov úst. Vhodné oblasti na aplikáciu mezobotoxu sú aj krk a dekolt.


RSS

Novinky

Oznam- kožná ambulancia

30. marec 2020
Vážení pacienti! Vzhľadom na mimoriadnu situáciu budeme na kožnej ambuancii od 31.3.2020 až do odvolania pracovať počas ordinačných dní                  v utorok a stredu od 8:00 - 12:00 hod..  Budeme predpisovať recepty a poskytovať telefonické konzultácie. Telefónne číslo: 052/44 68 426. Email: redermobjednavky@gmail.com Zmluvu máme s poisťovňou Dôvera a Union.  

Odstránenie tetovania

12. september 2019
Vaše tetovanie odstránime najúčinnejším laserom na trhu!

Kontrola znamienok

Kontrola znamienok

Prví v SR Vám od októbra 2013 ponúkame najpresnejšie vyšetrenie znamienok pomocou digitálneho dermatoskopu FotoFinder. Mapovanie celého povrchu tela. Najlepšia prevencia proti vzniku rakoviny kože! Objednajte sa na tel.č.0911 617 130.


Adresa centra:

ReDerm, s.r.o., ReDerm SL, s.r.o.,
Farbiarska 12,
064 01 Stará Ľubovňa

Telef. č. ambulancia: +421 524 468 426
Mobilné č. laserové centrum:
+421 911 617 130
Mail:  

         

Ordinačné hodiny:

Ambulancia: Utorok, Streda:

8.00 - 12.00 h  12:30 - 14:30 h

Ošetrení budú iba zapísaní pacienti.

LASEROVÉ CENTRUM: denne

Pondelok - Piatok :

podľa objednania, aj mimo ordinačných hodín.

 

Partneri našej ordinácie

Medical clinic Medical tech

© 2020 ReDerm, s.r.o. - všetky práva vyhradené

Prohlášení o přístupnosti | Podmínky užití | Ochrana osobních údajů | Mapa stránok

Webové stránky vytvořila eBRÁNA s.r.o. | Vytvořeno na CMS WebArchitect | SEO a internetový marketing

Na začiatok ↑